Avengers

Avengers,

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.(oficiální text distributora)

Vlhký sen všech fanoušků Marvelu se splnitl. Všichni oblíbení hrdinové se poprvé sejdou na plátně. Ze začátku se nemají moc rádi a bitva Thora, Iron Mana a Captaina Ameriky je jednoduše Boží! Jakmile zjistí, že jedine dohromady mají šanci porazit Lokiho a jeho armádu začne opravdové budování týmu Avengers. Scéna kdy kamera přelétá nad všemi hrdiny kteří stojí zády v kruhu mi vhání slzy do očí pokaždé když ji vidím.

Avengers trailer

Post credit scene

Poprvé kdy Marvel nasadil dvě post kreditové scény. V první poprvé uvidíme toho kdo tahá v pozadí za nitky. Ten na kterého budeme dalších 7 let čekat, až předvede co opravdu umí. A bude to stát za to! Není to nikdo jiný než Thanos.

V další scéně vidíme i to, že supehrdinového v čele s mocným Thorem se musí občas najít. Vtipné je to, že je to odkaz na scénu kde Tony mluví o tom, že by si dal něco k jídlu a že nedalo je Shawarma.

Víte proč Captain Amerika v této scéně nejí? Scéna byla natáčena až dodatečně a Chriss už měl v té době vousy, které potřeboval k natáčení filmu Snowpiercer, takže si je zakrýval rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Herci / Názvy filmových postav , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,