Marvel post credits scene

Marvel post credits scene,

U většiny filmů to funguje tak, že po skončení představení se všichni diváci zvednou a jdou domů. Opravdoví fandové ale vědí, že u Marvel filmů se vyplatí sedět až do úplného konce. U prvních filmů dával Marvel tzv. post credit scénu jen jednu, časem ale jejich obliba stoupla a Marvel dával scény minimálně dvě.

Pojďme se podívat na všechny a dejte nám v komentářích vědět, která je ta nejlepší.

Iron Man 1

V této scéně příjde za Tonym Nick Fury aby mu řekl že není jediný superhrdina a že se chystá něco mnohem většího. Tým pod názvem..

Neuvěřitelný Hulk

Tony Stark na konci filmu neuvěřitelný Hulk příjde za generálem Rossem do baru, aby mu řekl, že chystají tým.. Bohužel dále už na toto téma neodkazovalo a Hulk se poprvé objevil až v Avengers.

Irona Man 2

Agent Coulson ve filmu zmiňuje, že už Tonyho nebude hlídat a musí odjet. Na konci filmu vidíme kam musel odjet. Mezitím co Iron Man řeší svoje problémy spadlo na Zemi Thorovo kladivo.

Thor

Post credit scéna u Thóra nás láká na první setkání všech superhrdinů v jejich prvním filmu. Avengers!

Captain America

Závěr filmu odkazuje stejně jako první Thor na týmovku Avengers. První film s kapitánem se ale odehrával úplně v jiném čase, jak se tedy může kapitán potkat s Avengers? Shield ho najde zmraženého v ledu!

Avengers

Poprvé kdy Marvel nasadil dvě post kreditové scény. V první poprvé uvidíme toho kdo tahá v pozadí za nitky. Ten na kterého budeme dalších 7 let čekat, až předvede co opravdu umí. A bude to stát za to! Není to nikdo jiný než Thanos.

V další scéně vidíme i to, že supehrdinového v čele s mocným Thorem se musí občas najít. Vtipné je to, že je to odkaz na scénu kde Tony mluví o tom, že by si dal něco k jídlu a že nedalo je Shawarma.

Víte proč Captain Amerika v této scéně nejí? Scéna byla natáčena až dodatečně a Chriss už měl v té době vousy, které potřeboval k natáčení filmu Snowpiercer, takže si je zakrýval rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.